Zostań ośrodkiem

Firmy zainteresowane podjęciem współpracy w zakresie certyfikacji Digital Europe zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem dedykowanego formularza kontaktowego.

Część pytań umieszczonych w formularzu ma charakter opisowy i są one nieobowiązkowe. Prosimy jednak o wyczerpującą odpowiedź. Na tej podstawie będziemy podejmować decyzję dotyczącą dalszej współpracy. Interesuje nas między innymi to w jakich obszarach Państwa działalności planujecie Państwo wykorzystać certyfikację Digital Europe. Prosimy również o wskazanie planowanej, minimalnej ilości egzaminów, którą Państwo zrealizujecie w ciągu 12 miesięcy (w przypadku podpisania umowy na prowadzenie ośrodka egzaminacyjnego) oraz najbliższych 3 lat.

Nasz pracownik skontaktuje się z Państwem za pośrednictwem telefonu lub maila by omówić kwestie techniczne i merytoryczne.

Do współpracy zachęcamy zarówno podmioty prywatne jak i Uczelnie Wyższe.

Dla trenerów

Trenerów ICT, którzy chcieliby podjąć współpracę z Fundacją w zakresie przeprowadzania egzaminów Digital Europe zapraszamy na dedykowaną podstronę, gdzie znajdziecie Państwo szczegółowy opis procesu akredytacji wraz z dedykowanym formularzem.

Formularz dla nowego ośrodka
    pl_PLPolish
    Skip to content