Formularze

Dziękujemy za zainteresowanie usługami Fundacji Digital Europe. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy związanej z przeprowadzonym egzaminem prosimy o skorzystanie ze znajdujących się poniżej formularzy kontaktowych.

Jeśli chcą Państwo złożyć reklamację egzaminu lub odwołać się od jego wyniku prosimy wypełnić znajdujący się obok formularz reklamacji. Po jego uzupełnieniu złożone zgłoszenie zostanie zapisane w naszym systemie informatycznym, a następnie przekazane do dedykowanego pracownika, który zajmie się Państwa sprawą. Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z Panem/Panią drogą elektroniczną lub telefoniczną, korzystając z zapisanych w formularzu danych kontaktowych.

W przypadku zagubienia certyfikatu można się zwrócić o wydanie jego duplikatu wypełniając formularz zgłoszenia duplikatu certyfikatu Digital Europe. Usługa wykonania duplikatu trwa zazwyczaj od jednego do siedmiu dni roboczych od daty zaksięgowania płatności na koncie Fundacji Digital Europe. Dane do przelewu znajdą państwo na pierwszej stronie formularza, do którego link znajduje się po prawej stronie.

Jeśli żadne z powyższych zagadnień nie dotyczy Państwa osoby, prosimy o skorzystanie z przygotowanego formularza kontaktowego. Wiadomość powinna zawierać maksymalnie dużo szczegółów, a przy tym być zwięzła i przejrzysta.

UWAGA!

Informujemy, że reklamacje egzaminu i prośby o duplikat wysyłane za pomocą ogólnego formularza kontaktowego, umieszczonego po prawej stronie będą z automatu uznawane jako SPAM i usuwane. Aby skutecznie zgłosić reklamację lub uzyskać duplikat certyfikatu należy skorzystać z dedykowanych formularzy, które znajdują się powyżej.

Przesłanie formularza jest równoznaczne z akceptacją polityki bezpieczeństwa Digital Europe.

    pl_PLPolish
    Skip to content